آموزش نرم افزار انتقال تصویر دوربین وای فای پیناکل – P6SLite

در این مطلب نحوه کار با نرم افزار دوربین وای فای پیناکل را آموزش خواهیم داد. پس از نصب نرم افزار P6SLite بر روی گوشی خود، نیاز به ثبت یک کاربر با استفاده از یک ایمیل معتبر دارید. برای این کار همانند شکل زیر بر روی گزینه New User Registration کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 1

حال باید منطقه سرویس را انتخاب کنید که مانند شکل باید گزینه International را انتخاب کرده و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 2

در این مرحله کشور موردنظر باید انتخاب شود ولی چون کشور ایران در این لیست موجود نیست، گزینه Other را انتخاب کرده و برروی Next کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 3

پس از انتخاب کشور هشداری طبق تصویر زیر نمایش داده می شود مبنی بر این که در انتخاب کشور دقت لازم را داشته باشید. با مشاهده این پیغام بر روی گزینه Confirm کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 4

در این مرحله به تنظیمات مکان یا Location گوشی خود هدایت می شوید و باید آن را فعال کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 5

اکنون باید مانند تصویر زیر یک آدرس ایمیل معتبر را در کادر مشخص شده وارد کنید. سپس بر روی Next کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 6

در این مرحله بر روی گزینه Get کلیک کنید؛ با زدن Get یک ایمیل به آدرس ایمیلی که وارد کرده اید ارسال می شود که حاوی یک کد تایید است. کد تایید دریافتی را باید در کادر 2 تصویر زیر وارد کنید. در کادر 3 یک Password یا کلمه عبور دلخواه وارد کنید و در کادر 4 آن را تکرار کنید. سپس برروی Sign-up کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 7

در صورتی که ثبت نام موفقیت آمیز باشد، وارد صفحه زیر که صفحه Login یا ورود است می شوید. در این صفحه در کادر 1 آدرس ایمیلی که در مراحل قبل استفاده کردید را وارد می کنید. کلمه عبور را هم در کادر 2 وارد می کنید. حال بر روی Login کلیک می کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 8

پس از ورود به حساب کاربری باید دستگاه دوربین وای فای پیناکل را اضافه کنید. برای این کار مانند شکل زیر بر روی دکمه + کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 9

طبق شکل زیر یک کادر باز می شود. بر روی Add Device کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 10

صفحه زیر برای شما باز می شود و باید بر روی Add Wireless Device کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 11

در این مرحله نیاز است تا دوربین را ریست کنید. برای این کار به وسیله ی یک سوزن، دکمه ی ریست که بالای دوربین قرار دارد را به مدت 5 ثانیه نگه دارید. در صورتی که ریست موفقیت آمیز باشد، یک پیغام صوتی از دوربین پخش می شود. پس از شنیدن این پیام، بر روی کادر آبی رنگ تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 12

در صفحه ای که باز می شود طبق تصویر زیر گزینه ی بالایی را انتخاب کنید که با انتخاب این گزینه دوربین وای فای با اسکن یک QR Code متصل می شود.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 13

در این مرحله GPS گوشی باید فعال باشد. در صورتی که فعال نباشد، پیغام زیر نمایش داده می شود و باید در تنظیمات آن را فعال کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 14

در این مرحله طبق تصویر زیر در کادر 1 نام وای فای و در کادر 2 رمز عبور آن را وارد کنید. سپس بر روی Next کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 15

اکنون بر روی گوشی یک QR Code نمایش داده می شود. شما باید این کد را با فاصله مناسب تقریبا 15 سانتی متری در مقابل لنز دوربین قرار دهید تا دوربین آن را اسکن کند. در صورتی که دوربین به درستی کد را اسکن کند، از دوربین یک صدای بوق پخش می شود. پس از شنیدن این صدای بوق، بر روی کادر آبی رنگ تصویر زیر کلیک گید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 16

چند ثانیه منتظر بمانید تا مراحل اتصال تمام شود.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 17

در صورتی که اتصال موفقیت آمیز باشد، پیغامی طبق تصویر زیر نمایش داده می شود. در این مرحله می توانید یک اسم برای دستگاه خود اتخاب کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 18

پس از انتخاب اسم، بر روی Confirm کلیک کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 19

اکنون دستگاه شما در حساب کاربری اضافه شده و می توانید از آن استفاده کنید.

آموزش دوربین وای فای پیناکل 20

دیدگاهتان را بنویسید