سوئیچ شبكه پي او اي مدل  KP-0801H2 نسل دوم از سوئیچ های PoE کمپانی کی دی تی است . نسل دوم يا همانH2  در واقع بر اساس معماري تراشه هاي پايه تجهيزات شبكه ساخته شده است و تمام پورت هاي اين نسل شامل Uplink ها و  PoE ها از سرعت 100 مگابيت برثانيه پشتيباني مي كند .

 

اين سوئیچ شبکه دارای 8 پورتPoE با سرعت  100 مگابيت بر ثانیه است كه هر پورت آن 30 وات توان خروجي كنترل شده با قابليت محافظت در برابر اضافه بار و اتصال كوتاه را دارد که صد در صد توان خروجی استاندارد IEEE802.3at را پوشش مي دهد ، این محصول مخصوصا برای استفاده تمام دستگاه های پشتیبانی شده توسط استاندارد IEEE802.3at و IEEE802.3af که داراي چيپ ست هاي(powered Device)  PD استاندارد مي باشد، قابل استفاده است.

 

 همچنین اين مدل دارای 1 پورت  Uplink به صورت RG45 با سرعت 100 مگابيت بر ثانيه می باشد .

 

این مدل سوئیچ PoE دارای فناوری طراحی و ساخت اوليه می باشد و در طراحي آن از پردازشگر هاي Realtek  تايوان استفاده شده است . پورت هاي فيزيكي شبكه در اين سوييچ با روكشي از طلا به ضخامت 3 ميكرون پوشيده شده است و در برابر رطوبت و سولفاته شدن نيز مقاوم مي باشد ، همچنين داراي ال اي دي هاي نمايشگر مجزا از پورت مي باشند.

 ترانسفورمرهاي ايزولاسيون پورت ها از برند Trxcom  تهيه مي گردد .

 

اين دستگاه با يك پاور بيروني 120  وات داراي سيستم محافظت در برابر گرماي بيش از حد ، اتصال كوتاه و افزايش ولتاژ ناگهاني با استفاده از تكنولوژي Forward  تغذيه مي گردد كه بالاترين كيفيت ممكنه را داشته و با كمترين حرارت توليدي در حد 55 درجه سانتيگراد فعاليت مي كند و به همراه يك كابل پاور 1 متري تمام مس استاندارد ارت دار ارائه مي گردد .

 

در برد اصلي اين دستگاه از خازن هاي Electrolytic در كنار چيپست هاي سوييچينگ FR9888 كمپاني Fiti power  جهت سوييچ مرحله دوم ولتاژ هاي مصرفي و چيپست هاي سوييچينگ AX3161 كمپاني Axelite  براي تبديل ولتاژهاي بالا دستي بهره برده شده است .

 

برد اصلي اين سوييچ نيز يك برد 1.6 ميليمتر با لايه قلع اندود يا همان  Hotair مي باشد كه علارقم جذب خوب خمير قلع در زمان مونتاژ و عدم احتمال لحيم سردي در برد مي تواند در برابر سولفاته شدن در اماكن مرطوب مقاومت داشته باشد و كاملا در آينده تعمير پذير باشد .

 

خمير هاي قلع مصرفي در خطوط مونتاژ SMD تمام اتوماتيك Samsung  كي دي تي براي اين مدل از 1 درصد نقره در فرمول خود استفاده مي كند كه علاوه بر افزايش شدت انتشار فركانس هاي بالا مي تواند كيفيت قلع را در بدترين شرايط كاري ثابت نگه دارد .

 

اين سري از محصولات به علت فركانس پردازش بسيار كمتر از سري H3  و H4  نيازمند فرمولاسيون خاص خنك نگه داشتن نيست و همواره پايدار و خنك مي مانند .

 

این سوئیچ شبکه PoE غیر مدیریتی دارای برتری های فنی زیر میباشد:

  • سخت افزار با كيفيت عالي نسبت به ساير رقبا

  • اولین سوئیچ PoE ساخت ايران دارای نشان استاندارد CE اروپا براي صادرات

  • دارای گواهینامه ایزو 9001-10002-10004

  • بدنه ABS فشرده

  • سازگاری با تمام استاندارد های IEEE802

  • بدون نياز به فن

  • ارسال برق و ديتا با سرعت 1000 مگابيت برروي كابل شبکه تا 100 متر

  • ارسال برق و ديتا با سرعت 100 مگابيت برروي كابل شبكه تا 150 متر

  • نمایش وضعیت پورت ها از طریق LED هاي رنگي در كنار كابل هاي ورودي جهت سرويس و نگه داري شبكه

و در نهایت برخورداری از 3 سال گارانتی پلاتینیوم بدون قید وشرط کی دی تی شامل :آبخوردگی ، شکستگی ، خسارت ناشی از صاعقه، زنگ زدگی ،ضربه ، نوسانات برق وسایر اتفاقات و صدمات.

و ارائه سريعترين خدمات پس از فروش از نکات حائز اهمیت این سوئیچ شبکهPoE  كي دي تي میباشد.